top of page

INFO IESPIEDLENTES / TT Ribbon

Etiķešu drukāšanai, kas paredzētas izmantot rūpnieciskā ražošanā, dažādos pakalpojumos un mazumtirdzniecībā, mēs piedāvājam augstas kvalitātes termopārneses lentes (ribbons). Plašais lenšu klāsts ļauj mums pielāgot produktu jebkuram pielietojumam, no papīra etiķetēm un komerciāliem sintētikiem materiāliem līdz ļoti augsti specializētām rūpniecības plēvēm. Mums ir arī lentes, kas paredzētas iepakojuma līnijām (flexible packaging).

Mēs balstāmies uz mūsu partneru pieredzi un zināšanām daudzās pasaules valstīs, kā arī rūpīgi izvēlamies un testējam vislabāko no pašlaik tirgū pieejamā piedāvātā lenšu klāsta. Jūs varat būt pārliecināti par mūsu kvalitāti! Mūsu lentes nekad nepievils, un jūs varēsiet sasniegt augstas kvalitātes drukāšanu ar minimālām izmaksām!

Mūsu Standart WAX grupas ribbons, kas paredzēts printeriem ar taisnām galvām vienmēr ir labs uz papīra ar matētu un pat daļēji glancētu/spīdīgu virsmu.

Mūsu Premium WAX grupas ribbons, kas paredzēts printeriem ar taisnām galvām, ir ideāli piemērots uz papīra un kartona ar matētu un daļēji glancētu/ spīdīgu virsmu.

Mūsu standarta WAX / RESIN ribbons, printeriem ar taisnām galvām, labi nospiežas uz daļēji glancēta papīra virsmas un viegli klājas uz polipropilēna.

Ja vēlaties panākt izcilu drukas kvalitāti, izmantojot ļoti spīdīgu uz daļēji vai ļoti glancētu papīru un sintētiskos materiālus, tad izvēlieties ribbonu Premium WAX / RESIN, printeriem ar taisnām galvām un Premium WAX / RESIN NE printeriem ar slīpajām galvām.

Ja jūsu etiķetes atrodas agresīvā vidē un ir pakļautas mehāniskām un ķīmiskām ietekmēm, tām jābūt pēc iespējas izturīgākām un ilgspējīgākām. Tādā gadījumā, izvēlieties ribbonu Premium Resin, printeriem ar taisnām galviņām un Premium RESIN NE, ar slīpām printera galvām. Mums ir ribbons Premium RESIN, kas piemērots vienlīdz labi abiem printeru galvas standartiem.

Krāsojošās lentes (ribbons) kvalitāte bieži tiek iedalīta divos veidos: normālā/parastā (standarta) un uzlabotā (Premium).

No lentas krāsas sastāva ir atkarīga drukas kvalitāte un uzklājuma noturība. Mehāniskās iedarbības, temperatūra, mitrums, saules gaisma, agresīvas vielas ietekmē etiķešu kalpošanas ilgumu.Turklāt, sastāva īpašības ietekmē enerģijas patēriņu, kad printeris ir darbībā.

Krāsojošais slānis var būt uzklāts:

No ārējās ruļļa puses (OUT)

No iekšējās ruļļa puses (IN)

Šis parametrs noteikti ir jāņem vēra, izvēloties krāsojošo lenti konktrētam etiķešu printerim. Tomēr dažiem printeru modeļiem ir universāla pieeja, tas nozīmē, ka ir iespējams izmantot gan OUT gan IN krāsojošo lenti.

 Platums:

Ribbona platumam ir jābūt kā minimums 5 mm platākam kā etiķetei.

 Uztinuma garums un serdenes diametrs:

Pārbaudiet etiķešu printera tehnisko aprakstu, uztinuma garums un serdenes diametrs – nedrīkst pārsniegt norādītos parametrus!

 Drukas ātrums:

Vairums termopārneses svītrkodu etiķešu printeriem ir “Flat Head” (angliski ”plakanā galva”) tipa termogalva.

Šādas tehnoloģijas trūkums ir saistīts ar drukas ātruma ierobežojumu, kas atkarīgs no ribbona nevis printera tehniskiem parametriem, citiem vārdiem sakot, ir atkarīgs no krāsojošā sastāva pārklājuma. Ja tas ir RESIN tipa ribbons, tad maksimālais drukas ātrums var sasniegt 125 mm sekundē. Viss atkarīts no tā, kādas kvaltitātes attēlu un uz kāda materiāla jūs vēlaties to saņemt.

Ar termogalvas tipu “Near Edge”(angliski “tuvākā mala”), drukas ātrums netiek samazināts ribbona pārklājuma dēļ. Kā arī samazinātā berze viecina ilgāku termogalvas kalpošanas laiku.

Dažādiem termogalvu tipiem tiek pielietotas dažāda tipa krāsojošās lentas! Ja vēlaties uzdrukāt augstas kvaltitātes TEKSTILA iešujāmās etiķetes uz satīna poliestera vai neilona, mēs varam piedāvāt jums ribbonus, kas vienādi labi der gan uz FLAT HEAD un NEAR EDGE.

 Krāsainā druka:

Daudzi pat nenojauš, ka drukas attēls var būt ne tikai melnā krāsā. Ir iespējams drukāt  tekstus, zīmējumus, svītrkodus un citus vizuālos attēlus baltā, dzeltenā, zilā, zaļā, sarkanā un pat sudraba un zelta krāsās. Izvēlieties ribbona krāsu atbilstoši jūsu vajadzībām.

bottom of page