top of page

INK JET PRINTERI (CMYK)

Mēs pārdodam pilnkrāsu INK JET etiķešu printerus kopš 2010. gada. Mēs esam pasaulē atpazīstamu kompāniju VIP COLOR oficiālie izplatītāji.
Iegūtās zināšanas ļauj mums piedāvāt Jums ne tikai labāko kvalitāti par konkurētspējīgu cenu, bet arī, iespējams, labākos servisa pakalpojumus, kādus jūs nekur citur neatradīsiet. Padziļinātās zināšanas par produktu, ļauj mums risināt problēmas attālināti vai vienkārši sazinoties pa tālruni. Printeri, kurus mēs pārdodam, strādā daudz ilgāk, pateicoties mūsu informatīvajam un tehniskam atbalstam. Visas nepieciešamās rezerves daļas un izejmateriāli vienmēr ir pieejami noliktavā vai tuvākajā laikā tiek piegādāti no partneru noliktavām visā pasaulē.
Mēs ražojam plašu uzlīmju un etiķešu sortimentu no speciāliem INK JET materiāliem no vadošajiem pasaules luksu klases ražotājiem.
Printera cenas pēc noklusējuma tiek piedāvātas ar atbalstu. Ja pircējs vēlas saņemt mūsu atbalstu, viņš var iegādājoties printeri, noslēdzot ar mums pakalpojuma līgumu, kas garantē ikdienas konsultācijas un palīdzību. 

Cenas eiro, ar nodokli 21% (PVN). 

bottom of page