top of page

TERMO/TERMOPĀRNESES PRINTERI

Mēs pārdodam tiešās termodrukas / termopārneses etiķešu un svītrkodu printerus kopš 1996. gada. Mēs esam pasaulē atpazīstamu kompāniju, tādas kā Godex International, Sato, Toshiba, Wincode, oficiālie izplatītāji. 
Iegūtās zināšanas ļauj mums piedāvāt Jums ne tikai labāko kvalitāti par konkurētspējīgu cenu, bet arī, iespējams, labākos servisa pakalpojumus, kādus jūs nekur citur neatradīsiet. Padziļinātās zināšanas par produktu, ļauj mums risināt problēmas attālināti vai vienkārši sazinoties pa tālruni. Printeri, kurus mēs pārdodam, strādā daudz ilgāk, pateicoties mūsu informatīvajam un tehniskam atbalstam. Visas nepieciešamās rezerves daļas un izejmateriāli vienmēr ir pieejami noliktavā vai tuvākajā laikā tiek piegādāti no partneru noliktavām visā pasaulē.
Mēs vienmēr piedāvājam pircējam izvēli. Printera cenas pēc noklusējuma tiek piedāvātas bez atbalsta, ja pircējam ir nepieciešamās zināšanas un viņi var patstāvīgi atrisināt ikdienas ekspluatācijas problēmas. Ja pircējs vēlas saņemt mūsu atbalstu, viņš var iegādājoties printeri, noslēdzot ar mums pakalpojuma līgumu, kas garantē ikdienas konsultācijas un palīdzību.

Cenas eiro, ar nodokli 21% (PVN). 

WINCODE. GALDA PRINTERIS

GoDEX. MOBILAIS PRINTERIS

GoDEX. GALDA PRINTERIS

GoDEXRŪPNIECĪBAS PRINTERIS

SATORŪPNIECĪBAS PRINTERIS

TOSHIBARŪPNIECĪBAS PRINTERIS

bottom of page